Rok szkolny 2009-2010

19.05.2010- V Miting w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych

Na miting w biegach przełajowych do Elbląga pojechało 15 uczniów z naszego Ośrodka z tej grupy 8 uczniów wzięło udział w biegach na określonych dystansach natomiast pozostali uczestniczyli w biegu integracyjnym i kibicowali naszym zawodnikom.

W grupie dziewcząt na dystansie 500m: w kategorii wiekowej 10-15 lat Ewa Wyszyńska zajęła II miejsce i zdobyła srebrny medal, Agnieszka Jarzyńska w kategorii wiekowej 16-21 lat zajęła I miejsce i zdobyła złoty medal. Katarzyna Jarzyńska na dystansie 800m kategorii wiekowej 16-21 lat zajęła II miejsce zdobywając srebrny medal. W grupie chłopców: na dystansie 500m w kategorii wiekowej 16-21 lat Krzysztof Irzyk zajął III miejsce zdobywając brązowy medal, w tej samej grupie wiekowej na dystansie 800m Jan Stolarczyk i Roman Śliwka zajęli I miejsca zdobywając złote medale, na dystansie 1600m Mateusz Cybulski zajął III miejsce zdobywając brązowy medal, w kategorii wiekowej 22 lata i starsi Piotr Smetana zdobył srebrny medal zajmując II miejsce.
Ogółem 8 zawodników z naszej szkoły zdobyło: 3 złote medale, 3 srebrne i 2 brązowe.

Zawodnicy trenowali pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego: Krzysztofa Pająka i Mieczysława Stefańskiego.